Otec a syn, z.s.

Účelem spolku je podporovat a rozvíjet odolnost jedince, jeho zdravý a vědomý vývoj, zkvalitňovat vztahy v rodině a v partnerství, pomocí zážitkových, seberozvojových a vzdělávacích kurzů či akcí, s důrazem na propojení a kontakt s přírodou.

Název: Otec a syn, z. s.

Sídlo: Vrabcov 161, 471 41 Dubá

IČO: 21012466

Protože se naše aktivity rozrůstají, rozhodli jsme se v roce 2023 založit spolek.  

Sídlo spolku se přesouvá na rekreační středisko Vrabcov v Kokořínsku. 

VrabcOFF 
místo v Kokořínsku

Toto středisko bylo více než 6 let zcela nepoužívané. Proto nás čeká hodně práce, při kompletní rekonstrukci. Budeme rádi, když nám pomůžete na Brigádách, kterých bude opravdu hodně.  

BRIGÁDY 2024

Čeká nás spousta práce, tak se přidejte a užijte si smysluplně strávený čas s fajn lidmi.

Čím pozdější termín brigády to bude, tím lepší zázemí bude vybudované, a tím víc bude prostředí vhodné pro rodiny s dětmi. První brigády budou více sparťanské. Časem už půjde kromě elektřiny i voda a bude se moci přespávat v lepším zázemí.

Na prvních budeme bořit a uklízet, později budovat a hlavně rekonstruovat chatky, čistit bazén, až po finální úklid před prvními kurzy.

V případě zájmu mi napište a já vás budu informovat víc.

Termíny brigád jsou:

B1. 2.3. 
B2. 9.-10.3.
B3. 15.-16.3.
B4. 29.-31.3. s pletením pomlázek

B5. 5.-7.4.
B6. 12.-14.4.
B7. 19.-21.4.

B8. 26.-28.4. finální úklid

Plánujeme řadu aktivit, o kterých vás budeme informovat. 

  • Spolupracujeme se slovenskou organizací Trust Women, se kterou chystáme akce pro mladé dívky, zaměřené na sebedůvěru a sebehodnotu. 

  • Podílíme se na přípravě a realizaci kurzu Transition 2.1 který je pro mladé muže ve věku 21-28 let. Hlavní část proběhne na Vrabcově. Brzy budou nové webovky a možnost přihlášení.
  • Brzy vás také budeme informovat o dalších novinkách.