OTEC A SYN
16+ let 

Kurz pro Otce a syny, kteří chtějí kultivovat svůj vztah. Muže udělají z chlapce pouze jiní muži, nikdy ne ženy. Na tento proces se společně podíváme. Budeme se věnovat dokončení cesty k dospělosti a rituálu Oceňování. Zvědomíte si svou životní fázi, co se od vás obou očekává, a co je potřeba dělat vůči sobě vzájemně, rodině, partnerkám a sami sobě.

Kurz je vhodný pro syny, otce i dědy. Může přijet i trojice syn, otec a děda.

Termín: 26.-30.7. 2023
Místo: ladíme

Cena za program a materiál za dvojici: 12 000 Kč (+ 5 000 Kč při trojici)
Cena za ubytování a stravu za dvojici: 5 000 Kč (+ 2 500 Kč za třetího)
Záloha činí 5 000 Kč, více se dozvíte po odeslání přihlášky nebo zde.

Na většinu kurzů se mnou jezdí syn Pavel. Můžete pozorovat, případně se inspirovat, jak jednou může vztah s dospívajícím synem vypadat.

Pokud si chcete užít společný proces vztahu otce a syna, přihlaste se.
Pokud chcete svého syna vyslat a dát mu prostor si na věci přijít sám, s jinými muži, kteří se tomu věnují, v bezpečném prostředí obklopeného vrstevníky, přihlaste ho na Transition. Na konci kurzu proběhne rituál s rodiči, který proces cesty do dospělosti rozpohybuje nebo zpečetí. OaS 16+ by mohl být příprava na Transition, je víc o vztahu vás dvou. Oba kurzy se dají krásně kombinovat. 

Ne vždy jsme byli u toho, když náš syn zažíval důležité momenty svého života.
První holení nebo společné pivo. U některých momentů je to dobře, ale některé chvíle stojí za to společně prožít.  

Pozorujete, jak se z vašeho syna stává Muž a chcete mu umožnit dostat od vás ocenění v atmosféře, která se v běžném životě těžce nastavuje? 

Pokud se vám nepovedlo synovi dát potvrzení, že ho jako muže vnímáte nebo jste to sami od svého otce nedostali, pokud si spolu nerozumíte, roste mezi vámi stěna, křivdy nebo propast odcizení, pokud vás trápí, že vás ten druhý neslyší a nechápe,
je třeba s tím něco udělat.
Možná máte pocit, že mezi vámi a vaším synem nebo otcem není něco dokončené. S tím se dá něco dělat. I když už není ten druhý přítomen, zemřel nebo nemá zájem. Je to práce vás samotných.
Možná je to mezi vámi dobré a jen chcete společně strávit kvalitní čas a nevíte, jak na to nebo kolikrát to ještě půjde.
Tento kurz je však určen pro dvojice, které chtějí, alespoň trochu, i když možná neví jak nebo proč.