PARTNERSTVÍ

Jak být dobrým partnerem a neztratit se

Proč téma partnerství?

Protože partnerský vztah je stejně důležitou součástí našeho života, jako je seberealizace v povolání. Přípravou na povolání se zabýváme od základní školy a svému profesnímu růstu věnujeme mnoho času, peněz a úsilí. Ale znalostem o fyzice lásky, chemii lásky, pravidlech a zákonech lásky a o tom, jak správně zakládat, vytvářet, rozvíjet a udržovat láskyplný partnerský vztah se nikde neučíme a nikdo nám tyto znalosti nemohl předat. Když už, tak se tomu učíme na vlastní pěst za pochodu "osvědčenou" metodou pokusu a omylu, proto bolestných rozvodů a rozchodů stále přibývá. Přitom každý z nás chce mít harmonický vztah a pevnou šťastnou rodinu. Protože to je to nejlepší, co můžeme udělat pro své děti, aby mohli vyrůstat ve zdravém a láskyplném prostředí.

Když nás poslouchají muži nebo ženy na různých kurzech či přednáškách, občas řeknou: "To je skvělý, ale potřeboval bych, aby to slyšela moje drahá polovička. Obávám se, že to nedokážu dobře přeříkat."

Proto jsme se rozhodli vytvářet programy jak pro páry, tak i pro jednotlivce, muže i ženy, ženaté, vdané, volné, svobodné, zadané i nezadané.

Vše, co víme, žijeme a dává nám smysl v partnerství, vkládáme do kurzů, které zde postupně najdete. Programy jsou plné znalostí a zážitkových technik, terapeutických cvičení, meditací a mnoha dalších praktik, které vám zlepší váš vztah k sobě a promění kvalitu partnerského života.

S kým se na kurzu setkáš?

S Dinou a Kůčou